Geoblog.pl    mikasz    Podróże    BAŁKANY 2011    Jedziemy

Jedziemy

Polska, Andrychów

Start tym razem całkiem odbiegał od tego co wydawało się rutyną, czyli wyjazd popołudniem i urwanie jak najdłuższego dystansu do późnej nocy. Po pierwsze samochody dostaliśmy w sobotę pod wieczór, bo jeden spóźnił się z trasy (trudno narzekać, rezerwację mamy od niedzieli). Stało się jasne, że trzeba plan zmienić (po raz pierwszy) – w sobotę pakowanie, a jedziemy w niedzielę rano. No, ale tu nastąpiła druga zmiana planów, bo ruszyć w dwa kampery to też trochę dłużej niż w jeden – a to jeszcze coś zabrać, a to zatankować, a to podrapać się w nos…
Prawie południe – jedziemy. Deszcz leje, i tak nie ma co robić, niby można jechać i jechać, tyle że dzieci siedzą w fotelikach już od dziewiątej – ciekawe ile jeszcze wytrzymają?
Wytrzymały do Andrychowa :)))
Tu przyszedł czas na trzecią zmianę planów. Zatrzymujemy się w karczmie na Kocierzy bo miejsce urocze, obiekt piękny, jedzenie dobre, atmosfera miła i jeszcze pokój do zabaw dla dzieci. Spędziliśmy tu kawał popołudnia i była to główna atrakcja pierwszego dnia podróży.
Późnym popołudniem było już rutynowo – cegła na gaz i po północy poszliśmy spać w Serbii, kawałek przed Nowym Sadem.

mirka66 - 2011-08-15 13:08
Fajna trasa ,duzo kilometrow przed Wami.
My tez w tym roku pojechalismy pierwszy raz z rodzinka i musze powiedziec,ze bylo fajnie.
Zycze udanego urlopu i wspanialych wrazen,widokow, i pogody oczywiacie.

zula - 2011-08-15 17:13
Przepięknej pogody życzę ...niech deszcze omijają Waszą trasę !

BPE
BPE - 2011-08-15 18:47
powodzenia i czekamy na relację - na pewno będzie pięknie :-)))

mikasz

Anna i Łukasz Mika
Zasoby: 672 wpisy672 986 komentarzy986 8693 zdjęcia8693 0 plików multimedialnych0

09.02.2024 - 25.02.2024

05.06.2023 - 13.06.2023