Geoblog.pl    mikasz    Podróże    Orkady, Hebrydy i szkocki Highland 2011    London by night

London by night

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Wracając do domu próbujemy wymyślić jakieś atrakcje, żeby całą trasę odczuć jako część wakacji, a nie mordęgę. Dziś zaglądnęliśmy jeszcze raz do kuzynki, która tak jak poprzednio wspaniale nas ugościła i wieczorkiem, wszyscy razem podjechaliśmy do Londynu, na małe zwiedzanko. Londyn, jak każda stolica jest hałaśliwy i tłoczny. Pałac królewski jest ładnie położony, wśród ogrodów i malowniczych stawów z różnorodnym ptactwem, ale sam w sobie wydał mi się raczej paskudny. Dużo ładniejszy jest stary zamek królewski, położony nad Tamizą, przynajmniej z zewnątrz. W środku niestety nie oglądaliśmy, ale coś mi mówi, że może być adekwatnie. Tym co na pewno odróżnia to miasto od innych są czerwone, piętrowe autobusy i charakterystyczne, angielskie taksówki.
Jutro planujemy dzień rowerowy. Widzieliśmy fajną trasę wzdłuż Tamizy, przyda nam się trochę ruchu, przed dalszą drogą.

mirka66 - 2011-06-19 19:42
A co z Londynem? Tylko przejazdem?

mikasz

Anna i Łukasz Mika
Zasoby: 672 wpisy672 986 komentarzy986 8693 zdjęcia8693 0 plików multimedialnych0

09.02.2024 - 25.02.2024

05.06.2023 - 13.06.2023